Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.plMarkusport.pl
Markusport.plMarkusport.pl
O programie

== SUPER NOWOŚĆ ==

JUŻ W SPRZEDAŻY
PIERWSZE NA RYNKU OPROGRAMOWANIE
DLA KLUBU SPORTOWEGO
ZAPRASZAMY KLUBY, STOWARZYSZENIA, KSIĘGARNIE DO WSPÓŁPRACY

    Współczesne zarządzanie w klubie sportowym powinno być wspomagane programami informatycznymi, które w znacznym stopniu pozwalają na bardziej efektywne działanie. Prawie we wszystkich dziedzinach życia pomagają nam komputery. Kiedyś stacjonarne teraz coraz chętniej kupowane komputery przenośne pomagają ludziom w ich codziennej pracy. Bez ich pomocy nie da się już profesjonalnie prowadzić firmy czy przedsiębiorstwa. Informatyka coraz chętniej jest stosowana również przez podmioty prowadzące działalność sportową. Profesjonalny sport już dawno sięgnął po rozwiązania informatyczne. 

Markusport.pl

Z oprogramowania korzystają już min.:

  • Stowarzyszenie Parafiada z Warszawy dla wszystkich ekip -uczestników jubileuszowej 20 Parafiady dzieci i młodzieży,
  • Szkółka Piłkarska Chrzciciel Tychy,
  • Dolnośląski ZPN - wszyscy trenerzy kadr młodzieżowych,
  • Stowarzyszenie Rekeracyjo Sportowe "GWIAZDA" Ruda Śląska,
  • KS Stadion Śląski - Chorzów.

W programie znajdują się następujące działy:

• Baza zawodników – wprowadzanie danych wszystkich zawodników w klubie, nieograniczona ilość sekcji i drużyn, importowanie zdjęć zawodników do systemu, bezpośrednie połączenie z zawodnikiem poprzez stronę internetową, możliwość wydruków i zestawień wszystkich zawodników i drużyn.

Markusport.pl

• Baza kontrahentów – raz wprowadzone dane kontrahenta do bazy pozwolą na edycję w różnych elementach programu, bezpośrednie połączenie z kontrahentem poprzez stronę internetową, możliwość wydruków i zestawień wszystkich kontrahentów.

Markusport.pl
• Składki członkowskie – proste prowadzenie wpłat składek członkowskich, każda kwota przypisywana jest do konkretnego zawodnika wprowadzonego w bazie danych, stała kontrola nad zadłużeniami, przygotowany druk upomnienia w przypadku wystąpienia zadłużenia, który zostaje wygenerowany w całości do wydruku po jednym kliknięciu myszki, swobodny wydruk zestawień wpłat i zaległości.

Markusport.pl
• Baza umów – proste przygotowywanie umów zlecenia, umów o dzieło, z placówkami oświatowymi oraz ośrodkami sportowymi – obozowymi, szablony gotowych do wykorzystania umów, dane do umów generowane są wprost z bazy co przyspiesza ich przygotowanie, dowolny wydruk rejestru poszczególnych rodzajów umów.

Markusport.pl
• Terminarz – podręczny terminarz pozwoli zaplanować z wyprzedzeniem terminy ważnych spotkań biznesowych, meczów, turniejów, itp

Markusport.pl
• Ewidencja sprzętu sportowego – bardzo proste narzędzie pozwalające wprowadzać „na stan” zakupiony, podarowany czy przekazany klubowi sprzęt sportowy, proste przypisanie stanu do konkretnej sekcji czy drużyny, możliwość zdjęcia sprzętu ze stanu w momencie jego zużycia, dowolny wydruk rejestru sprzętu poszczególnych sekcji i drużyn.

Markusport.pl

    Na podstawie kilkuletnich doświadczeń w zarządzaniu klubem sportowym oraz na podstawie przemyśleń i analiz powstał program wspomagający proces zarządzania. MENEDŻER Klubu Sportowego to autorskie rozwiązanie informatyczne, które pozwoli zebrać w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dane potrzebne do prawidłowego zarządzania klubem. W kilka sekund można dotrzeć do wprowadzonych wcześniej informacji i swobodnie je edytować i drukować. Dodatkowo stworzona przez klub baza danych, wykorzystywana będzie w wielu procesach i procedurach działalności stowarzyszenia. Najważniejszą zaletą systemu jest prostota jego obsługi oraz oszczędność czasu.

 

Markusport.pl