Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.plMarkusport.pl
Markusport.plMarkusport.pl
O płycie


Oddajemy w Państwa ręce kolejny nasz produkt pod nazwą Drabinka Koordynacyjna cz. I i cz II. Ćwiczenia służą wprowadzeiu ćwiczeń koordynacyjnych do treningu szczególnie z młodymi adeptami. Do tego nie trzeba obecnie przekonywać. Drabinek koordynacyjnych żadnemu trenerowi nie trzeba przedstawiać. To obecnie jeden z obowią-zkowych przyborów treningowych w każdym klubie, niezależnie od dyscypliny i wieku ćwiczących.

W swojej pracy treningowej coraz chętniej używają jej trenerzy piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, hokeja, piłki ręcznej, lekkiej atletyki etc. Jej pomoc w kształtowaniu koordynacji, równowagi i poprawianiu szybkości nóg jest ogólnie znana i doceniana przez szerokie grono trenerów, instruktorów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Drabinki wspaniale urozmaicają zajęcia treningowe, a niektóre, nowe dla zawodników ćwiczenia, potrafią wprowadzić sporo radości i są odskocznią od codziennych, ciężkich treningów. Poszczególne elementy sprowadzają się niejednokrotnie do wesołej rywalizacji zwłaszcza, gdy ćwiczenie jest dla zawodników nowością.
Niniejsze wydanie jest materiałem poglądowym, służącym urozmaiceniu oraz powiększeniu bazy dotychczas prowadzonych przez trenerów ćwiczeń na tym przyrządzie.

Płyty zawieraja blisko 100 ćwiczeń przy wykorzystaniu drabinki koordynacyjnej.


Markusport.pl