Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.pl
Markusport.plMarkusport.pl
Markusport.plMarkusport.pl
O programie


TRENER Klubu Sportowego

== SUPER NOWOŚĆ ==

JUŻ W SPRZEDAŻY
PIERWSZE NA RYNKU OPROGRAMOWANIE
DLA TRENERÓW
ZAPRASZAMY KLUBY, STOWARZYSZENIA, KSIĘGARNIE DO WSPÓŁPRACY

Dzisiejsza praca szkoleniowa wymaga wiele wyrzeczeń, czasu i wiedzy. Przekazując w Państwa ręce narzędzie informatyczne jakim jest TRENER mamy świadomość, że wyrzeczeń i wiedzy nie zastąpimy ale może w jakiś sposób uda nam się zaoszczędzić Wasz cenny czas. Przygotowując swoje jednostki treningowe dzięki możliwościom naszego oprogramowania chcemy pomóc Wam w lepszym i szybszym przygotowaniu treningów.

Program przeznaczony jest dla trenerów prowadzących drużyny sportowe w następujących dyscyplinach:
- piłka nożna,
- piłka nożna hlowa,
- piłka nożna halowa,
- koszykówka,
- siatkówka,
- unihokej.

Umożliwia on przygotowanie graficzne treningu sportowego poprzez narysowanie poszczególnych elementów ćwiczeń treningowych zapisanie ich do bazy ćwiczeń a następnie do przygotowania konspektów treningowych.

Markusport.pl

Markusport.pl

Dodatkowymi elementami jest baza zawodników z możliwością edycji danych wszystkich zawodników w drużynie, terminarz do zapisywania najważniejszych imprez i startów ligowych oraz listę obecności zawodników.

Markusport.pl

Program umożliwia również zapisywanie podręcznych notatek, spotkań w terminarzu.

Markusport.pl

Już niedługo program zostanie uzupełniany o nowe działy (rozgrywki ligowe, ewidencja sprzętu itd.,) Program ma zastąpić papierowe wersje dzienników trenerskich.

Całość programu będzie co kwartał modyfikowana i uzupełniana sugestiami trenerów – aktualizacje będą dostępne na naszej stronie do bezpłatnego ściągnięcia.

Życzymy przyjemnej pracy szkoleniowej z Waszymi podopiecznymi, mamy nadzieję, że program przyda się w bieżącej pracy szkoleniowej i pozwoli zaoszczędzić cenny czas.

UWAGA ! Na program udzielana jest licencja na jednokrotne zainstalowanie na komputerze. Każda kolejna instalacja np. w przypadku reinstalacji systemu komputera będzie się łączyła z wniesieniem dodatkowej opłaty za udzielenie kolejnej licencji. Kwota drugiej licencji podana jest w cenniku na naszej stronie.

Markusport.pl